עלינו

מאז ומתמיד תחום ההשקעות, היזמות וניהול העסקים משך וסיקרן את יוסף מלך. הוא נולד ב-12 לאפריל 1977 למשפחת משקיעים ויזמים מהם ספג את הידע והסודות המקצועיים שהועברו בתוך המשפחה מדור לדור. אין ספק, כי הכישרון והשאפתנות שיוסף ירש מהוריו והתמיכה שקיבל מהם סייעו לו להצליח בדרכו המקצועית! תנאי הפתיחה של יוסף היו מעולים, אך על מנת להגיע לטופ של הטופ, היה עליו גם לרכוש השכלה רלוונטית. בשנות ה-90 החל יוסף את לימודיו האקדמיים בעיר סנט פטרסבורג שברוסיה. עם עלייתו לארץ, הוא המשיך וסיים את לימודיו בישראל. בזמן לימודיו וגם לאחר מכן נהג יוסף לנסוע לחו"ל וכך העשיר את הידע העסקי והניהולי שלו.  זאת הייתה הזדמנות נהדרת, הן להכיר את העולם והן לקבל השראה להתחלות ופרויקטים חדשים.

נכון להיום, בשליטתו של המשקיע יוסף מלך ישנן למעלה מ-5 חברות בתחומים שונים: רשת גני ילדים בשיטות חינוך מתקדמות, חברת בנייה וניהול פרוייקטים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, חברה בתחום הרכב, חברת נדל"ן ועוד.

בתור משקיע מנוסה, דואג יוסף מלך לפזר סיכונים על ידי בחירת תחומים מגוונים להשקעה. זהו המפתח למקסום הרווחים בתחום ההשקעות. המחנה המשותף היחידי לכל העסקים בהם בחר יוסף להשקיע הוא ערכם החברתי הגבוה עבור מדינת ישראל ואזרחיה.

עצתו העיקרית של יוסף ליזמים הצעירים:

להיות זהירים, להאמין בעסק בו בחרתם להשקיע, לא לפחד מלקיחת סיכונים מחושבים ולשאוף להוות השראה ולתת דוגמא אישית לאחרים

 

גלריה
שתף ב - WhatsApp
כתוב לנו