×
שירותים קידום ברשתות החברתיות

קידום ברשתות החברתיות

הרשתות החברתיות הינן שיטה נוחה ומהירה למשוך את תשומת הלב של קהל היעד שלכם. ובמידה ואתם רוצים להגדיר בצורה נכונה את קהל היעד ולשתף איתו פעולה בצורה יעילה פנו לסוכנות הדיגיטל GPartner בישראל! מומחי החברה בתחום ה-SMM יגבשו עבורכם אסטרטגיה תקשורתית, יבחרו את הרשתות החברתיות ואת סגנון התקשורת המתאים בכל אחת מהן ויקבעו את תוכנית התוכן על מנת שהמותג שלכם ימשוך במיוחד את קהל היעד שלכם.

קידום ב- Facebook

Facebook היא אחת מהרשתות החברתיות הפופולאריות ביותר בעולם. מספר המשתמשים הכולל (נכון להיום) עולה על מיליארד והוא גדל בהתמדה! נוכחותו של הדף העסקי שלכם ב- Facebook תאפשר למותג שלכם להגביר את זהותו ולמשוך מבקרים. מומחי סוכנות הדיגיטל GPartner בישראל ישמחו לסייע לכם בכך!

קידום ב- Instagram

Instagram הינה רשת חברתית בה מרוכז קהל היעד הצעיר והפעיל יותר. ולכן, חשוב להעניק לו תוכן ויזואלי איכותי. נוכחותו המיומנת של המותג שלכם ב- Instagram תאפשר לו ליצור את האסוציאציות הדרושות, כך שהמשתמש יבחר במיוחד בכם.

פרסום ממוקד

פרסום ממוקד ברשתות החברתיות Facebook ו-Instagram הינה שיטה פשוטה ובטוחה למשוך במיוחד את קהל היעד שלכם. קשה להבין כיצד מגדירים את קהל היעד ופרסום יעיל. סוכנות הדיגיטל GPartner בישראל יחלקו באופן מיומן את המשתמשים לקבוצות, יגדירו את קהל היעד הראשוני והמשני שלכם, את צורת ההגשה של המסר על מנת שתקבלו פרטי קשר חמים בלבד מן הרשתות החברתיות.

קידום ב-YouTube

סרטונים – זהו טרנד חדש שבזמן הקרוב רק הולך וצובר תאוצה. אנשים לא רוצים עוד לקרוא, הם רוצים לצפות וליהנות, ואת זה עלינו לנצל כרגע באופן פעיל. נסו את הקידום ב-YouTube באמצעות GPartner וגלו הזדמנויות חדשות להבאת הלקוחות. המומחים שלנו לא רק יעזרו לכם להבין ולהחליט לגבי אפשרויות הפרסום השונות ב-YouTube, אלא שבנוסף, הם יסייעו לכם להפיק סרטון שיעביר מסר בצורה יעילה.

ניהול קהילות

ברשתות החברתיות חשוב לא רק להיות נוכח, אלא גם לתפוס את תשומת הלב של קהל היעד שלכם באמצעות תוכן מעניין ופעילות. לכן סוכנות הדיגיטל GPartner מציעה שירות של ניהול קהילות.

עיצוב דפים ברשתות החברתיות

מיתוג לא מסתיים בשלב של עיצוב הלוגו והזהות התאגידית. הוא מלווה את חיי המותג שלכם בדרך-קבע ובכללי גם ברשתות החברתיות.
ולכן, כאשר סוכנות הדיגיטל GPartner מעצבת את הדפים שלכם, אנו לוקחים בחשבון ובאופן ישיר את כל כללי ספר המותג: צבעים, גדלים, מיקום הלוגו ועוד מרכיבים נוספים על מנת שהשימוש שלכם ברשתות החברתיות ימשיך את המותג שלכם ואף יחזק אותו.

 

צור קשר

+