×
שירותים עיצוב גרפי

עיצוב גרפי אינו רק תמונות יפות. זוהי תקשורת ויזואלית של המותג עם הלקוחות הפוטנציאליים והקבועים של החברה. ולכן, כאשר אנו, סוכנות הדיגיטל GPartner בישראל, מפתחים עיצוב גרפי, אנו מביאים בחשבון את עניין המיתוג והאסטרטגיה התקשורתית של לקוחותינו.

המעצבים שלנו שואבים בהתמדה השראה מהדוגמאות של התוכן הוויזואלי הטוב ביותר בעולם הפרסום הגדול. המעצבים יסייעו לתרגם לשפת העיצוב אף את הרעיונות הנועזים ביותר. עם זאת, אנו נשמור על הזהות התאגידית שלכם בנוסף למסר המרכזי המועבר לקהל היעד.

בסוכנות הדיגיטל GPartner אנו יוצרים אך ורק עיצוב מקורי. אנו תמיד מציעים מספר דוגמאות לאישור הלקוח.   אנו תמיד קשובים לרצונות של לקוחותינו. אנו עובדים במספר סגנונות עיצוב ומפתחים עיצוב גרפי למטרות שונות: 

  •       פיתוח באנרים לרשתות חברתיות

משתמשי Facebook ובמיוחד משתמשי Instagram מגיבים, בראש ובראשונה, על תוכן ויזואלי. ולכן, אנו יוצרים האמרים יפים, אך עם זאת גם אינפורמטיביים שמושכים את תשומת הלב.

  •      פיתוח באנרים עבור המדיה

מודעות הפרסום הגרפיות המוצגות באתרים השונים, בסרטונים ופורטלים הינם חלק מרשת המדיה של מנועי החיפוש Google ו-Yandex. אנו יוצרים באנרים הנותנים חשק למשתמש להקליק ולעבור לאתר שלכם.

  •      עיצוב של דף נחיתה

דף הנחיתה הייעודי לא יתאפשר ללא עיצוב גרפי המיוצר על ידי המומחים של GPartner. שכן, עיצוב זה לא רק יניב הנאה ויזואלית ללקוחות פוטנציאליים, אלא הוא גם יספר בצורה נגישה אודות המוצר.

  •       עיצוב של כרטיס ביקור ויזואלי

DIGITAL BUSINESS CARD  זהו כרטיס ביקור בעל מבנה ועיצוב שהושקעו בו מחשבה רבה מצד אנשי השיווק של GPartner. כל המרכיבים הגרפיים שבתוך ה – DIGITAL BUSINESS CARD שלכם עובדים לטובת המוניטין שלכם ולמען הבאת הלקוחות.

  •      עיצוב אתרים

בעת הכנת העיצוב של האתר שלכם, אנחנו ב- GPartner מקפידים על כל הדרישות של ספר המותג ומשקפים את הרוח והנשמה של החברה. לכן, מומחי העיצוב שלנו מקדישים תשומת לב מיוחדת לפיתוח של כל פרט ופרט.  הרי שאתר האינטרנט שלכם – הוא הפנים של המותג שלכם.

  •      עיצוב קבוצות ברשתות החברתיות

החשבונות שלכם ברשתות החברתיות הינם חלק חשוב מהתדמית של החברה שלכם. הרי שבזירות האלו אתם מתקשרים באופן בלתי-אמצעי עם קהל היעד שלכם. ולכן, חשוב להפקיד את העיצוב הכנה של הקבוצות בתוכן גרפי בידי המומחים של GPartner.

  •     פיתוח לוגו/אייקונים

אנחנו ב- GPartner נסייע לכם לפתח את הלוגו של החברה שלכם. בנוסף, קיימת אפשרות לעשות מיתוג מחדש של סימן גרפי קיים. כמו כן, ניצור אייקונים ייחודיים שיסייעו להעביר במדויק את היתרונות של החברה שלכם ולספר בקלות אודות המוצרים והשירותים שלכם.

  • הפקת איור ואינפוגרפיקה

עיצוב גרפי ב- GPartner לא כולל רק עיצוב של אתר האינטרנט, אלא גם הפקת איורים ססגוניים ואינפוגרפיקה. במהלך העבודה, אנו לוקחים בחשבון את דרישות הזהות התאגידית ורצון הלקוח על מנת שהתוצאה תשביע את רצונכם ואת רצון הקונים שלכם.

הזמינו עוד היום פיתוח עיצוב גרפי בסוכנות הדיגיטל GPartner בישראל ואנו נעצב עיצוב ויזואלי אינדיבידואלי לחברה שלכם!

צור קשר

פורטפוליו

+