×
שירותים מיתוג

כל חברה רוצה לתפוס עמדה יציבה בשוק, לעצב מוניטין מוצלח ולהיטמע חזק בתודעת הלקוח. אולם, קשה להשיג את המטרות הללו ללא בנייה נכונה של מותג.

מה אם כן יאפשר לחברה שלכם לתפוס בבטחה את הנישה שלה ויגרום לקונים להתאהב בה? מיתוג שלם, מחושב עד פרטי פרטים הכולל: פיתוח לוגו, עיצוב זהות תאגידית וכללי שימוש ברכיבים הגרפיים בכל החומרים הפרסומיים והפרומואים והן האסטרטגיה התקשורתית של החברה.

לוגו – הרבה מעבר לתמונה של החברה. זהו כלי עוצמתי המפעיל את השפעתו על התודעה של הקונה הפוטנציאלי. במידה ובמהלך העיצוב של הלוגו נלקחו בחשבון כל הפרמטרים, הוא יעורר סדרה אסוציאטיבית מסוימת המעצבת את המוניטין שלכם בעיני הצרכנים וגורמת להם לבחור בכם ולא במתחרים שלכם.

על מנת שהלוגו והזהות התאגידית שלכם יתאימו במלואם למטרות החברה ויחזקו את המותג ויהפכו אותו ניתן לזיהוי – הפקידו את עיצובם בידי המומחים של סוכנות הדיגיטל full GPartner בישראל!
עיצובו של מותג חזק הינו תהליך אותו מומחינו מנהלים במלוא האחריות. ניסיון רב השנים וההתפתחות המתמדת שלנו בתחום העיצוב העולמי והשיווק מאפשרים לנו למצוא אפשרויות ייחודיות לכל לקוח תוך בידול אמיתי של החברה שלכם בשוק.

אנו מעצבים את הלוגו ואת הזהות התאגידית תוך הבאה בחשבון של פרמטרים רבים: צבעי תאגיד, מיצוב, ייחודיות של הפעילות, מטרות הפיתוח, רצונות הלקוח, מגמות חדישות והניואנסים הקטנים ביותר, אשר עולים במהלך העבודה על הפרויקט.

כל השלבים מתואמים עם הלקוח ומקבלים את אישורו של מנהל החברה. הרי שהחזון שלו, ככלל, מתווה את המסלול האסטרטגי העיקרי של החברה.

כתוצאה מכך, אתם מקבלים לוגו, זהות תאגידית וספר המותג בו אנו קובעים את כללי השימוש במרכיבים של המותג. כל העבודות שלנו הינן תוצאה של שיתוף פעולה הדוק עם לקוח. אנחנו תמיד מקשיבים ומביאים בחשבון את הבקשות שלכם בכל שלבי הפיתוח. הרי שהמשימה העיקרית של סוכנות הדיגיטל GPartner הנה יצירה של המותג החזק שלכם, אשר יתפוס את מקומו הבטוח בשוק הישראלי.

צור קשר

פורטפוליו

+