עלינו

Royal Lashes Studio זה לא רק הארכת ריסים איכותית. זהו בית-הספר המוביל בישראל בו אתם יכולים ללמוד בעצמכם את רזי האומנות ולעזור ללקוחותיכן להיות יפות!

נכון להיום למעלה מ-200 תלמידות השלימו את הקורסים אצלנו. רבות מהן כבר מזה זמן רב הקימו סלונים משל עצמכן ומרוויחות למעלה מ-10.000 ₪ בחודש, ואחדות מהן אף מלמדות בעצמן. יש לנו סיבה אמיתית לגאווה!

רוצים להיות הכי טובות בתחום? בואו ללמוד הארכת ריסים מקצועית בארץ אצלנו!

בית-הספר-סטודיו להארכת ריסים Royal Lashes – זוהי איכות עבודה מקצועית ורמת שירות הלקוחות הגבוהה. אנחנו משוכנעים שכל בחורה ראויה להיות יפה, לכן אנחנו לא סתם מאריכים ריסים. אנחנו יוצרים הדמיה של המבט שלכן.

אנחנו מתייחסים באופן אישי לכל אורחת, מביאים בחשבון את צורת העין, צורת הפנים ואת הדמות בשלמותה. זה לצד חומרי פרימיום והטכניקה הייחודית והאחידה מאפשרים לאומני הסטודיו ליצור יופי אמיתי!

שירות זה מתאים לבחורות שמעדיפות טבעיות בכל דבר ומבקשות להדגיש מעט את ההבעתיות של המבט. הארכה קלאסית מאפשרת תמיד להיראות מטופחת ועם זאת לא לבזבז זמן על איפור יומיומי.

הארכת ריסים עם נפח יוצרת ריסים עבים מפוארים שאי אפשר להסיר מהם מבט! ב- Royal Lashes Studio באפשרותכן לבחור בעובי הנפח מ-D2 ועד D10: להדגיש מעט את העיניים או לקבל ריסים צמריים בצורה מירבית!

גלריה
ביקורות
שתף ב - WhatsApp
כתוב לנו