עלינו

כדי לבצע את המעבר בצורה מיטבית אנחנו חייבים להתחשב בייחודיות של כל עיר ועיר. את הדברי האלה ניתן ללמוד רק בעזרת ניסיון רב שנים. זאת הסיבה שאנחנו מעריצים את אנשי הצוות שלנו: החברה פועלת בשוק כבר 8 שנים, ואנשי הצוות שלנו למדו היטב את כל הדייקויות בהובלות בישראל.

 

חישוב עלות העבודה: ביקור של נציג החברה כדי לחשב את מחיר ההובלה-חינם. בתום הביקור אנחנו נוכל לחשב את עלות ההובלה, המחיר לא ישתה, אלא אם גודל התכולה יהיה שונה.


ביטוח תכולה: כל דבר שאתם נותנים לנו להעביר, יקר וחשוב לנו. זאת הסיבה שביטוח התכולה זה חלק בלתי נפרד מהסכם בין "רוסלן הובלת" ללקוחות שלנו.

אחריו: אחד הדברים החשובים בעבודה השוטפת אצלנו, מלבד המקצוענות, זה אמינות ואחריות. בחברה שלנו עובדים אך ורק אנשי צוות שנגשים לעבודה ברצינות ואחריות רבים.

אנחנו נעשה הכל כדי שהמעבר שלכם יהיה קל וחסר כל דאגה. לא משנה באיזו עיר אתם נמצאים ולאן תרצו לעבור, הצוות של "רוסלן הובלות" יעשו כל דבר אפשרי, כדי להעביר את דירתכם בזמן הקצר ביותר ובצורה הכי נוחה לכם. תשאירו לנו את ההכנות, אריזה, העמסה הובלה ופריקה, ואתם תוכלו להנות משמחת המעבר למקום חדש.

מי אמר שלהעביר בית זה משימה קשה? צוות המובילים המקצועי שלנו, יחד עם הנהגים ואנשי הלוגיסטיקה יוכיחו לכם, שמעבר של משפחה גדולה ובית גדול יכולים להיות קלילים על רקע  שמחת המעבר.

לעובדי המשרד אין שום סיבה להתעסק בעניין המעבר, כל חברה חייבת לשמור על רצף העבודה ולחזור במהרה לשגרה במקום החדש. אנחנו מוכנים לקחת על עצמנו את כל הדאגות הקשורות למעבר משרדכם מנקודה א' עד נקודה ב' בכל חלקי הארץ.

 

המשימה העיקרית שלנו- לגרום לכך שהמעבר לא יהיה מורגש עבורכם. זאת הסיבה שאנחנו מכינים את הריהוט לכך, שאתם תוכלו לחזור לעיסקי היום-יום שלכם במהרה ולא תבזבזו זמן יקר לאריזה ומיון הרהיטים. לנוחיותכם אנחנו מסמנים את כל האריזות ומעבירים אותם לפי הסדר הנכון.

אחרי שכל הדברים שלכם הגיעו ליעד, אנחנו פורקים אותם ומסדרים את הריהוט למקומות. זה עוזר לבנות אווירה ביתית ולהרגיש בנוח במקום החדש כבר אחרי המעבר. מה שנותר לכם זה לסדר את הדברים הקטנים במקומם. וזהו! דירתכם מוכנה לחנוכת הבית.

כדי להבטיח שמירת רכושכם, אנשי הצוות שלנו משתמשים בחומרי אריזה החדישים וקלאסיים, מסרט דביק ועד קרטון גלילי, כל זה קשור לסוג החפצים, שבירותם וגודלם. ובכך מתקיימים התנאים הנדרשים למעבר מוצלח.

 

אם מסיבה כלשהי דירתכם או משרדכם עדיין לא מוכנים למעבר, אתם יכולים להזמין אצלנו שירותי אחסון. חברת "רוסלן הובלת" מציע אפשרות לאחסון את הרכוש שלכם במחסן שלנו.

אנחנו מבטיחים שמירה של ניקיון הדברים יחד עם שמירה על תנאים אופטימליים כגון טמפרטורת החלל ולחות. אנחנו דואגים לרכוש שלכם, לכן ניצור תנאים מיטבים לאחסון לכל תקופה שתדרש.

כשאנחנו מקבלים את הציוד הארוז למחסן, אנחנו מבצעים רישום מדויק של כל חבילה וכל ריהוט. במחסנים שלנו אנחנו מקיימים שמירה בכל שעות היממה ולוקחים אחריות מלאה על הרכוש שלכם שנמצא במחסן שלנו, כך שללקוחות שלנו אין סיבה לדאגה.

 

גלריה
ביקורות
שתף ב - WhatsApp
כתוב לנו